Darbas

 

Nuo 1997.12.01 – Lietuvos teisės institute  – specialistas, sektoriaus vadovas, skyriaus vedėjas, tyrinėtojas, vyresnysis mokslo darbuotojas, pastaruoju metu – Kriminologinių tyrimų skyriaus vyriausiasis mokslo darbuotojas.

1998.09.01–1999.01.01 – Valstybinėje jaunimo reikalų taryboje – jaunimo politikos specialistas.

1999.10.01–2002.05.31 – Vilniaus pedagoginiame universitete – Psichologijos ir pedagogikos fakulteto Socialinės pedagogikos katedros asistentas.

Nuo 2000.09.01 – Vilniaus universiteto Teisės fakultete – asistentas, lektorius, pastaruoju metu – docentas.

2007.03.01–2010.12.31 – Lietuvos teisės instituto leidžiamo mokslinio-praktinio žurnalo „Teisės problemos“ vyr. redaktorius.

Nuo 2011.01.01 – mokslo žurnalo „Sveikatos ir socialinių mokslų taikomieji tyrimai: sandūra ir sąveika“ redkolegijos narys.

Nuo 2015.01.01 – mokslo žurnalo „Kriminologijos studijos“ redkolegijos narys.

Nuo 2015.03.01 – mokslo žurnalo „Nowa Kodyfikacja Prawa Karnego“ (Lenkija, Vroclavas) redkolegijos narys.

Nuo 2016.11.01 – asocijuotas Tarptautinio bausmių ir bausmių vykdymo fondo (angl. International Penal and Penitentiary Foundation (IPPF), pranc. Fondation internationale pénale et pénitentiaire (FIPP) narys