Molinukės

Tigras ir Eufratas: dvi kalnuose gimusios upės. Žemyn į Iraką. Čia šakojasi ir jungiasi kanalais, renka šiuolaikinių Iraqo politinių dramų atspindžius, susitinka ir skuba į Persų įlanką.

Kur galima išvysti prieš kelis tūkstančius metų tarp šių upių sukurtos kultūros atspindžius?

Rusvose dykumose karšti vėjai kelia dulkių sūkurius. Keliai iš viršaus panašūs į besiraitančius tarp kalvų driežus.

Tas lėkštas kalvas retai paliečia lietus, vien tik tvaskūs karštos vasaros saulės spinduliai. Po jomis — prieš tūkstančius metų pastatyti miestai, jų kultūros atspindžiai.

Atspindžiai, kur? Molinėse lentelėse — lyg veidrodėliuose.

Atsakykite

trys × 6 =

Galite naudoti HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>