RAS 2015 IV semestro kontroliniai darbai

RAS 2014 III semestras kontroliniai darbai

2014 m. III (rudens) semestro:

• I kontrolinis darbas BUS RAŠOMAS 2015 m. balandžio 10 d. 12.00 102 auditorijoje (Naugarduko g.);
  • II kontrolinis darbas BUS RAŠOMAS 2015 m. gegužės 22 d. 12.00 102 auditorijoje (Naugarduko g.);

Kaip ir visada, kontrolinio metu reikėtų paisyti šių taisyklių:

1.  Kontrolinio darbo metu draudžiama naudotis (ir turėti) elektronine ir neelektronine nusirašymo įranga (įskaitant ir tradicinius paruoštukus, špargales, etc.). Taip pat draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais – studento epsilon aplinkoje rastas įjungtas telefonas bus prilyginamas nusirašinėjimui. Nesilaikant šio punkto kontrolinis bus vertinamas 0 balų, įranga konfiskuojama.
  2. Kontrolinio darbo metu draudžiama kalbėtis tarpusavyje. Vienintelis žmogus, su kuriuo galima (bet nepatartina) bendrauti kontrolinio darbo metu yra dėstytojas. Už kalbas pirmą kartą abiem kalbėtojams (ar šnabždėtojams) yra skiriama -1 balo, antrą kartą -9 balai.
  3. Skaičiavimo mašinėlės neprireiks – ja naudotis taip pat yra draudžiama.

I kontrolinio darbo uždaviniai bus iš šių temų:

• Kompleksiniai skaičiai ir veiksmai su jais;
  • Kompleksinė plokštuma;
  • Kompleksinių skaičių sekos ir eilutės;
  • Funkcijos;
  • I ir II tipo kreiviniai integralai;
  • Kompleksinio kintamojo integralai, Koši integralinė teorema, sudėtinio kontūro teorema, Koši integralinės formulės;
  • Analizinės funkcijos reiškimas laipsnine eilute (galbūt).

Kiekviename iš kontrolinių bus 4-7 uždaviniai;

Planuojama kontrolinio struktūra:

1 lengvas, 1 sunkesnis, 1 nuovokos bei 1 spręstas paskaitose ar užduotas namų darbams (gali būti nepilnas ar truputį modifikuotas). I kontrolinio metu bus atliekamas eksperimentas „3+2“, t.y. kontrolinio metu surinkus bent 3 taškus automatiškai bus pridedami dar 2.

Ankstesnių metų I kontrolinio pavyzdžiai yra čia, čia bei čia.

Ankstesnių metų II kontrolinio pavyzdžiai yra čia, čia bei čia.
Trumpas komentaras apie kai kuriuos uždavinius.