Tyrėjų naktis 2017 – Video tiltas su CERN, 2017 09 29.

Visi smalsuoliai lietuvių kalba šiemet galėjo tapti  Didžiojo hadronų greitintuvo (LHC)  atstovais. Visi dalyvaujantys virtualiame ture, jungėsi iš VU FF TFAI Molėtų observatorijos ir Vilniuje esančios  Caffeine Roasters kavinės, galėjo daugiau sužinoti apie CMS eksperimentą, dalelių fiziką, Didžiojo hadronų greitintuvo uždavinius, o taip pat – pasivaikščioti po CMS eksperimento kontrolės centrą, kompiuterių salę ir aplink patį įspūdingo dydžio dalelių detektorių. Virtualaus vizito metu iš CERN Facebook pasyvių dalyvių klausimus surinkinėjo  Vilniaus universiteto (VU) Teorinės fizikos ir astronomijos instituto mokslininkas dr. Andrius Juodagalvis, dirbantis CERN, o į visus kylančius klausimus , Vilniuje, Caffeine Roasters atsakinėjo dr. Darius Jurčiukonis, o Molėtuose – doc. dr. Aušra Kynienė.