Daugiakalbystė

2011-12-23 15:17

WordPress naudojantys darbuotojų tinklalapiai paruošti veikti iškart keliomis kalbomis, nors numatytoji kalba yra Lietuvių. Norintiems  turinį skelbti iškart keliomis kalbomis reikia truputį pakeisti WordPress nustatymus:

  1. Administracinės dalies puslapyje Įskiepiai aktyvuojamas qTranslate įskiepis. Aktyvavus keliakalbystę, administracinės dalies meniu apačioje atsiras punktai „Lietuvių“ ir „English“, kurių pagalba galima paprastai perjungti administracinės dalies kalbą.
  2. Pridėti ar pašalinti norimą kalbą galima puslapyje Nustatymai->Kalbos.
  3. Kad tinklalapio lankytojai galėtų pasirinkti vieną iš Jūsų tinklalapio kalbų, puslapyje Vaizdavimas -> Valdikliai iš galimų valdiklių skydelio pasirenkamas „qTranslate kalbos parinkiklis“ ir nutempiamas į „language-widget“ skydelį. Sėkmingai atlikus šį veiksmą, tinklalapio viešosios dalies viršutiniame dešiniajame kampe atsiras galimų kalbų nuorodos.

Atlikus šiuos veiksmus, galima kurti įrašus ir puslapius pasirinktomis kalbomis.

Kūrimo ir redagavimo puslapyje pavadinimą galima įvesti norima viena ar visomis pasirinktomis kalbomis, o puslapio turinio kalba pasirenkama virš teksto redaktoriaus esančiose kortelėse.