Paieškos spartinimas VU telefonų knygoje

2014-01-16 15:10

Jei dažnai ieškote kontaktų VU telefonų knygoje, tikriausiai Jums patiktų paieškos procesą supaprastinti taip, jog naršyklės adreso lauke suvedus „telef vardas“, būtų rodomas kontaktų sąrašas.

Naršyklės paruošimas

Firefox:

• atverčiamas tinklalapis www.vu.lt;
  • tinklalapio dešinėje ties paieškos lauku pažymima „Telefonų knygoje“;
  • paieškos lauke paspaudžiamas dešinysis pelės klavišas ir pasirenkama „Add a Keyword for this Search…“;
  • atsidariusiame „New Bookmark“ langelyje  ties „Keyword“ įvedamas raktažodis „telef“ ir spaudžiama „Save“.

Chrome:

• atverčiamas tinklalapis www.vu.lt;
  • tinklalapio dešinėje ties paieškos lauku pažymima „Telefonų knygoje“;
  • paieškos lauke paspaudžiamas dešinysis pelės klavišas ir pasirenkama „Įtraukti kaip paieškos sistemą…“;
  • atsidariusiame „Redaguoti paieškos sistemą“ langelyje  ties „Raktinis žodis“ įvedamas raktažodis „telef“ ir spaudžiama „Gerai“.

Naudojimas
Pavyzdžiui, naršyklės adreso lange suvedus „telef juras“, parodomi VU telefonų knygutės paieškos rezultatai. Vardą ir pavardę galima nurodyti nepilnai ar „šveplai“.