2017-06-10
Suomijos germanistų konferencija

Š. m. birželio 7-9 d. D. Katinas dalyvavo Turku/Abo universitete (Suomija) vykusioje Suomijos germanistų konferencijoje ir skaitė joje pranešimą apie transferencijos atvejus mokantis vokiečių kalbos.

2017-04-05
Karjeros forumas Vytauto Didžiojo universitete

Š. m. balandžio 5 d. D. Katinas dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamame forume apie karjeros galimybes su  vokiečių kalba.

2017-03-20
Dalyvavimas ŠMM organizuotoje konferencijoje

Š. m. kovo 20 d. D. Katinas dalyvavo tarptautinėje konferencijoje ,,Lietuvos užsienio kalbų pasiekimų vertinimo sistemos raida. Nacionalinio egzaminų centro bendradarbiavimas su Europos modernių kalbų centru, įgyvendinant RELANG projektą“.

2017-03-02
Dalyvavimas virtualioje karjeros mugėje

Š. m. kovo 2 dieną D. Katinas dalyvavo virtualioje karjeros mugėje ir pristatė Vokietijos alumnų portalą bei karjeros galimybes su vokiečių kalba.