2014-10-30
Baltijos šalių Germanistų dienos

Š. m. spalio 30-lapkričio 1 d. Ventspilio aukštojoje mokykloje (Latvija) vyks Baltijos šalių Germanistų dienos. Todėl š. m. spalio 30 d. D. Katino paskaitų nebus.

2014-09-26
Pranešimas mokslinėje konferencijoje Vilniuje

Š. m. rugsėjo 26 d. D. Katinas Vilniaus universitete vyksiančioje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Mokslo kalba: germanistinės įžvalgos“ skaitys pranešimą tema „Leksinis ‘Palyginimo’ laukas vokiečių mokslo kalboje“.

2014-09-24
Pranešimas GIP susitikime Kaune

Š. m. rugsėjo 24 d. D. Katinas Vytauto Didžiojo universitete vykstančio Vokietijos ir Baltijos šalių germanistikos institutų atstovų susitikime skaitys pranešimą apie studentų projektų galimybes. Dėl šios priežasties paskaitų trečiadienį, rugsėjo 24 d., nebus.

2014-08-15
Lietuvos DAAD klubo vasaros stovykla

Š. m. rugpjūčio 15-18 d. Lumpėnų kaime vyko Lietuvos DAAD klubo vasaros stovykla.

2014-05-23
Lietuvos DAAD klubo metinis seminaras

Š. m. gegužės 23 d. D. Katinas dalyvaus Lietuvos DAAD klubo metiniame seminare „Aukštojo mokslo tarptautiškumas: vienas esminių regiono konkurencingumo stiprinimo veiksnių“ ir pasveikins renginio dalyvius. Dėl šios priežasties penktadienį numatytos paskaitos Vilniaus universitete nevyks.

2014-05-19
Narystė Filologijos karjeros tinkle

Nuo š. m. gegužės mėnesio D. Katinas tapo Filologijos karjeros tinklo Filologijos tarybos nariu.

2014-04-10
Susitikimas su moksleiviais

2014 m. gegužės 6 d. D. Katinas Žirmūnų gimnazijoje Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados ir Vokietijos švietimo sistemos atstovybės Lietuvoje organizuojamoje „Studijų konsultacijų dienoje“ susitiks su moksleiviais ir skaitys pranešimą apie studijų ir karjeros galimybes, susijusias su Vokietija ir vokiečių kalba.

2014-04-08
Paskaita „Būti filologu: neapsimoka, bet verta“

2014 m. balandžio 8 d. D. Katinas skaitė paskaitą VU „Filologų naktyse“ tema „Būti filologu: neapsimoka, bet verta“.

2014-04-03
Susitikimas su žurnalistu Vytautu Žeimantu

D. Katinas kartu su Šiuolaikinės vokiečių kalbos pažengusiųjų grupės studentais š. m. balandžio 3 d. lankėsi dienraščio „Verslo žinios“ redakcijoje ir susitiko su žurnalistu Vytautu Žeimantu

2014-03-07
ARD reportažas apie vokiečių filologijos studijas

Vokietijos nacionalinės televizijos kanalas ARD paskelbė reportažą apie vokiečių filologijos studijas Vilniaus universitete. Reportažą galima pamatyti čia>>

2014-02-12
Straipsnis „Universitas Vilnensis“

VU laikraščio „Universitas Vilnensis“ 2014 m. pirmajame numeryje pasirodė straipsnis, kuriame skelbiami interviu su geriausiais 2013 m. VU dėstytojais.