Lietuvos-Vokietijos santykiai

 

2011-04-27
Vienuolikta paskaita

PASKAITA: Trumpa ekskursija Vilniaus senamiestyje ieškant Vokietijos pėdsakų. Semestro pabaiga vokiškame restorane.

2011-04-13
Dešimta paskaita

PASKAITA: Susitikimas su Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvos biuro vadovo pavaduotoja Audra Erciene.
NAMŲ UŽDUOTIS: Iki š. m. balandžio 27 d. parašyti trumpą apžvalgą apie Vokietiją kaip Lietuvos partnerę ekonomikos srityje. Apimtis 1-1,5 spausdinto A4 formato puslapio.

2011-04-06
Devinta paskaita

PASKAITA: Susitikimas su Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos pirmininke Jurgita Mikutyte.
NAMŲ UŽDUOTIS: Iki balandžio 27 dienos susirasti informacijos apie vertimo būdus (strategijas), juos užrašyti bei trumpai apibūdinti; išversti pasirinktą, ne didesnės nei pusės A4 lapo dydžio apimties, literatūrinį arba mokslinį tekstą ir jame pažymėti vertimo metu taikytas vertimo strategijas.

2011-03-30
Aštunta paskaita

Tekstų apie Lietuvos-Vokietijos santykių raidą 1991-2006 metais aptarimas.
Projekto „Vokietijos alumnai Lietuvoje“ pristatymas.

2011-03-23
Septinta paskaita


PASKAITA: Susitikimas Goethes institute su instituto vadove Johanna M. Keller ir instituto Kalbos skyriaus vadove Nijolia Buinovskaja.
NAMŲ UŽDUOTIS: Parengti ir iki š. m. kovo 30 d. atsiųsti susitikimo Goethes institute konspektą (svarbiausia informacija punktais) vokiečių kalba.

2011-03-16
Šešta paskaita

PASKAITA: Susitikimas su Lietuvos-Vokietijos forumo vadove Rimante Černiauskaite.
NAMŲ UŽDUOTIS: Parašyti ir iki š. m. kovo 23 d. el. paštu atsiųsti susitikimo santrauką vokiečių kalba.

2011-03-09
Penkta paskaita

PASKAITA: Susitikimas su LR Seimo nariu, buvusiu euroderybininku, Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupės nariu Petru Auštrevičiumi; ekskursija po LR Seimo rūmus.
NAMŲ UŽDUOTIS: Parašyti ir iki š. m. kovo 16 d. el. paštu atsiųsti susitikimo Lietuvos Respublikos Seime santrauką vokiečių kalba.

2011-03-02
Ketvirta paskaita

PASKAITA: Dėl D. Katino komandiruotės į Vokietiją paskaitos 2011 m. kovo 2 d. nebus.
NAMŲ UŽDUOTIS: Parašyti ir iki š. m. kovo 9 d. el. paštu atsiųsti klausimus Lietuvos-Vokietijos forumo vadovei Rimantei Černiauskaitei.

2011-02-23
Trečia paskaita

PASKAITA: Susitikimas su Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados Lietuvoje Kultūros ir spaudos skyriaus vedėju, Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados Lietuvoje pirmuoju sekretoriumi Jean-Pierre Froehly Vokietijos ambasadoje.
NAMŲ UŽDUOTIS: Parašyti ir iki š. m. kovo 2 d. el. paštu atsiųsti susitikimo Vokietijos ambasadoje santrauką vokiečių kalba.

2011-02-16
Antra paskaita

PASKAITA: Antros paskaitos nebus dėl Vasario 16-osios šventės.
NAMŲ UŽDUOTIS: Suformuluoti klausimus Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados Lietuvoje Kultūros ir spaudos skyriaus vadovui apie Lietuvos ir Vokietijos santykius diplomatijos bei kultūros srityse.

2011-02-09
Pirma paskaita

PASKAITA:  Testai apie Vokietiją ir kaimynines šalis, Lietuvos ir Vokietijos faktus ir santykius.
NAMŲ UŽDUOTIS: Atlikti testą nr. 3 apie Lietuvos ir Vokietijos santykius ir atsakymus raštu atsiųsti adresu Daumantas.Katinas@gmail.com iki š. m. vasario 23 d.