Informacija stojantiesiems į rezidentūrą

2013-05-31 19:07
Informuojame, kad Švietimo ir mokslo ministerijai ir Sveikatos apsaugos ministerijai sumažinus šeimos medicinos vietų iki 34 papildomai skirta 1 vieta į abdominalinę chirurgiją, 4 vietos į skubią mediciną, 1 vieta į sporto mediciną, 1 vieta į veido ir žandikaulių chirurgiją.
 
Skubios medicinos rezidentūros programos motyvacijos vertinimas įvyks birželio 12 d. 12 val. VšĮ VUL santariškių klinikose Kardiologijos ir angiologijos centre, Kardiologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje A260 auditorijoje (Santariškių 2). Pirmininkas: prof. P.Šerpytis. Nariai: doc. dr. V.Kasiulevičius, prof. J. Šypilaitė, gyd. rezidentas D.Kablučko, gyd. anesteziologas – reanimatologas T.Tamošiūnas.
 
Veido ir žandikaulių chirurgijos motyvacinis vertinimas vyks brirželio 7 d. 9 val. VšĮ VUL Žalgirio klinikoje, Didžiojoje auditorijoje (Žalgirio 117). Pirmininkė prof. V.Pečiulienė. Nariai doc. V.Brukienė, doc. V.Rutkūnas, doc. L.Zaleckas, gyd. rez. I.Ramanauskaitė.
 
Prašymus dalyvauti motyvaciniame vertinime į abdominalinę chirurgiją, skubią mediciną, sporto mediciną, veido ir žandikaulių chirurgiją būtina pateikti pirmadienį nuo 8 val. iki 13 val. rezidentūros skyriaus specialistei Jolantai Kalinauskienei Santariškių klinikose. Ten galėsite anuliuoti ankstesnį prašymą. Tarp kitų programų keitimai negalimi.